Príbehy žien s endometriózou

Zdieľajte svoj príbeh - popíšte Vašu osobnú skúsenosť s endometriózou. Príbehy pomáhajú lepšie pochopiť vnútorný svet žien s endometriózou, a ďalším ženám s endometriózou pomôžu pochopiť, že so svojím trápením nie sú samé. Svoj príbeh môžete zaslať na mailovú adresu info@fertility.sk. Vopred ďakujem za Váš čas a ochotu.

11.08.2021

Môj príbeh s endometriózou ako životnou učiteľkou

Tento príbeh som sa rozhodla napísať presne rok po operácii, kde mi bola diagnostikovaná rozsiahla endometrióza. V júli 2020 som bola operovaná, v Čadci, kde ma operoval primár Dr. Bielik.

13.03.2019

Príbeh: Čakanie na "fazuľku"

Jedného dňa si chcem povedať: „Je mi dobre, cítim sa skvelo“. A ako zvykneme s priateľom hovoriť, miesto cysty sa na ultrazvuku objaví malá „fazuľka“. Čaká ma ešte dlhá cesta, no som pevne rozhodnutá sa nevzdávať. Je to o tom, že naše telo sa rozhodlo dať nám najavo, že potrebuje zmenu, lásku, starostlivosť. A ja tomu svojmu toto všetko chcem dať.

Príbeh: bolesť nie je normálny stav

So súhlasom autorky zverejňujem jej príbeh, pôvodne publikovaný na stránkach naskurnik.sk.

Príbeh: otehotnenie s endometriózou a zápalmi močových ciest

S Jankou sme sa poznali od plienok. Bývali sme na rovnakom sídlisku v Banskej Bystrici, hrávali sme sa spolu na piesku. Potom sa naše cesty na dlhé roky rozišli. Znova nás spojila rovnaká diagnóza - endometrióza. Jankina mama náhodou narazila na rozhovor so mnou v časopise, venovaný prírodnej liečbe neplodnosti, a spoznala vo mne dieťa, s ktorým sa jej dcéra pred rokmi hrávala :-) Janka ma kontaktovala cez sociálne siete a porozprávala, čo ju trápi.

18.01.2018

Příběh: Můžeš se uzdravit z jakékoliv nemoce

Po tolika letech každoměsíční bolesti a zbytečné hormonální "léčby", IVF, akutní operace a lékařských omezování a "doporučení" mám nyní za sebou první bezbolestný cyklus! Když to přišlo, úlevou jsem se rozbrečela, že to jde i normálně...

23.03.2016

Príbeh: Spriechodnenie vajcovodov pomocou prírodnej liečby

Ak máte problémy s priechodnosťou vajcovodov, neznamená to, že to už nikdy nebude inak. V tomto článku sa dočítate skutočný príbeh pani s endometriózou, ktorej sa podarilo dosiahnuť spriechodnenie obidvoch vajcovodov pomocou prírodnej liečby.

16.02.2016

Príbeh: Otehotnenie s endometriózou a imunitnou poruchou

Ženy sa často pýtajú - môže prírodná liečba pomôcť aj na toto? a na tamto? Tento príbeh (tentokrát opäť môj vlastný :-)) je pekným dôkazom, že prírodná liečba je naozaj silná, a pomáha aj pri imunitne podmienených problémoch s plodnosťou.

27.06.2014

Príbeh: Otehotnenie s endometriózou a podozrením na PCO

Krásny príbeh ženy, ktorá otehotnela spontánne 4 mesiace od začatia prírodnej liečby po 5-ročnej neplodnosti.

26.12.2012

Príbeh: Moje zázračné tehotenstvo (otehotnenie s endometriózou)

Po 6,5 roku trápenia s neplodnosťou a skúšania všetkého možného aj nemožného sa mi podarilo zázračne otehotnieť. Ako? Otehotneniu predchádzal nepríjemný nález - 4,5 cm endometriálna cysta na vaječníku. O druhý vaječník som prišla už dávnejšie, tiež kôli endometrióze. Počiatočné zúfalstvo čoskoro vystriedalo odhodlanie, rozhodla som sa nevydať druhýkrát chirurgom pod nôž bez boja...