Podporte nás

ilustratívny obrázok

Pomáhame vďaka podpore darcov. Aj Vy môžete patriť medzi nich. Podporte projekt endoinfo.sk a zlepšite informovanosť o prejavoch a symptómoch endometriózy v záujme včasnej diagnostiky a optimálneho výsledku liečby.

Ako môžete pomôcť?

  • Oboznámte sa s prejavmi a príznakmi endometriózy - môže sa týkať nielen Vás, ale aj iných žieny či dievčat vo Vašom okolí, ktoré zatiaľ neboli diagnostikované. Poskytnutím informácie môžete pomôcť urýchliť odhalenie príčiny problémov. Včasná diagnóza je kľúčová pre úspech liečby!
  • Zdieľajte odkaz na stránky endoinfo.sk - pomôžete šíriť informácie k ďalším ľuďom, ktorí ich môžu potrebovať.
  • Zdieľajte svoj príbeh - popíšte Vašu osobnú skúsenosť s endometriózou. Príbehy pomáhajú lepšie pochopiť vnútorný svet žien s endometriózou, a ďalším ženám s endometriózou pomôžu pochopiť, že so svojím trápením nie sú samé. Svoj príbeh môžete zaslať na mailovú adresu info@fertility.sk. Vopred ďakujem za Váš čas a ochotu.
  • Pridajte sa k práci na projekte - hľadám ľudí na podporu marketingu, distribúciu letákov či ďalšie aktivity na podporu projektu endoinfo.sk
  • V neposlednom rade hľadáme sponzorov na financovanie chodu webových stránok, tlače letákov a ďalšie aktivity v záujme zlepšenia informovanosti prejavov, symptómov a liečby endometriózy.

Sponzorstvo

Číslo účtu:

2301187410 / 8330 (Slovensko)
2301187410 / 2010 (platba z ČR)

IBAN:

SK1383300000002301187410

SWIFT/BIC:

FIOZSKBAXXX

Variabilný symbol:

25092

Správa pre príjemcu:

projekt endoinfo.sk


Ďakujeme za Vašu podporu.

Kontakt

V prípade záujmu o sponzorstvo alebo inú formu podpory projektu Endoinfo či spolupráce ma kontaktujte na maili info@fertility.sk alebo telefóne +420 776 311 013. Rada poskytnem podrobnejšie informácie.